Mreža MaMa pozdravlja dokončno odločitev Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, da bo Slovenija v okviru novega programa Erasmus+ imela dve nacionalni agenciji. Kot lahko beremo v novici, ki jo je na spletni strani objavilo ministrstvo, je bila takšna odločitev sprejeta ob začetku pogajanj držav članic z Evropsko komisijo o strukturi in vsebini novega programa.

Verjamemo, da bo ministrstvo, kot je zapisano v novici, v najkrajšem možnem času sprožilo tudi vse postopke za izbor druge nacionalne agencije, da bomo s 1.1.2014, ko naj bi se program Erasmus + začel že izvajati, na to tudi v Sloveniji pravočasno pripravljeni. Mreža MaMa bo dogajanje še naprej spremljala in o tem obveščala članice ter po potrebi tudi ostalo širšo javnost.

Voščilo Mreže MaMa 2017Arhiv novice

Voščilo Mreže MaMa 2017

31. 12. 2016
NPK – odziv ministriceArhiv novice

NPK – odziv ministrice

31. 12. 2016
Nacionalna konferenca: Strukturirani dialog: Za družbene spremembeArhiv novice

Nacionalna konferenca: Strukturirani dialog: Za družbene spremembe

31. 12. 2016

Leave a Reply

fifteen − fourteen =