Pozdravljeni,

Za začetek vam želimo en čudovit uvod v novo leto, poln prave energije in motivacije za nove projekte 🙂
Tokrat vam spet pošiljamo vabilo za dve aktivnosti:

1.       Na treningu za trenerje, ki bo potekal od 18.1-29.1. v Radljah ob Dravi in v Ajdovščini imamo še 2 prosta mesta za slovenske udeležence. V kolikor imate kader, ki si želi pridobiti novih trenerskih znanj s področja aktivne participacije mladih v družbi, strukturiranega dialoga in pomembnosti neformalnega izobraževanja, mi prosim sporočite do 13.1.2015.

2.       Znotraj tega treninga, pa bodo novo usposobljeni trenerji izvedli tudi 2-dnevno strokovno usposabljanje za 20 mladinskih delavcev, 26. in 27.1. v Hiši mladih v Ajdovščini, na temo aktivne participacije mladih in prenosa dobrih praks iz Nepala, Bangladeša, Finske in Slovenije. Čeprav govorimo o državah globalnega juga imajo mnogo dobrih praks dela z mladimi, zato izobraževanja ne smete zamuditi, sploh začetniki v mladinskem delu. Prijava do 15.1.2015.

 

Obe izobraževanji sta brezplačni. Več informacij v prilogah. Za vse dodatne informacije pa pišite na maja.drobne@mreza-mama.si ali pokličite na telefon 030 618 628.

Želimo vam vse lepo!

50 odtenkov službArhiv novice

50 odtenkov služb

31. 12. 2016
“Mladi smo za vse!”Arhiv novice

“Mladi smo za vse!”

31. 12. 2016
Strukturirani dialog mladih in predsednika Vlade RS, dr. Mira CerarjaArhiv novice

Strukturirani dialog mladih in predsednika Vlade RS, dr. Mira Cerarja

31. 12. 2016

Leave a Reply

3 × 3 =