Urad RS za mladino obvešča, da je Vlada RS dne 14. 5. 2020 sprejela Odlok o preklicu epidemije nalezljive bolezni SARS-CoV-2 (COVID-19).

Kljub temu pa se vsi splošni in posebni ukrepi, sprejeti na podlagi Zakona o nalezljivih boleznih (Uradni list RS, št. 33/06 – uradno prečiščeno besedilo in 49/20 – ZIUZEOP) v skladu s Sklepom o uporabi ukrepov, ki jih določa Zakon o nalezljivih boleznih, pri epidemiji COVID-19 (Uradni list RS, št. 23/20) ob njihovi strokovni utemeljenosti še naprej uporabljajo.

Na Uradu pozivajo, da ne glede na preklic epidemije še vedno ravnate odgovorno, saj nevarnost širjenja okužbe s korona virusom še ostaja.

V kratkem bomo organizirali digitalni posvet mladinskega sektorja, na katerem bomo razpravljali o izvajanju mladinskega dela v danih razmerah. Aktualne informacije, vezane na epidemijo COVID-19, lahko še vedno spremljate na spletni strani Vlade RS tukaj.

Vir: Urad RS za mladino

Pogled v zakulisje Šole kohezije: z letošnjimi zmagovalci na velenjski Visti!Novice

Pogled v zakulisje Šole kohezije: z letošnjimi zmagovalci na velenjski Visti!

22. 06. 2026
Šola kohezije: Kje lahko najdeš kohezijske projekte?IzpostavljamoNovice

Šola kohezije: Kje lahko najdeš kohezijske projekte?

22. 06. 2026
Razširimo rezultate medsektorski dogodek v mladinskem sektorju Mreža MaMa
Razširimo rezultate, medsektorsko srečanjeIzpostavljamoNovice

Razširimo rezultate, medsektorsko srečanje

18. 06. 2026