Mladinska mreža MaMa je, skladno s povabilom s strani Urada RS za mladino, Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, vodila postopek volitev predstavnice/ka mladinskih centrov v Svet Vlade RS za mladino, ki je bil sprožen z odstopom Mojce Selak, dosedanje predstavnice mladinskih centrov v svetu.

Novi predstavnici želimo uspešno delo!

Danes, 24.06.2015 ob 11. uri, se je sestala volilna komisija in ugotovila izzid glasovanja. Na podlagi štetja glasov, je za predstavnico mladinskih centrov v Svetu Vlade RS za mladino izvoljena NEŽKA AGNES VODEB.

Mreža MaMa, Nežki Agnes Vodeb, novi predstavnici mladinskih centrov v Svetu Vlade RS za mladino, čestita in ji želi uspešno delo.

Dogodek “Pripni si Ukrep!” uspelArhiv novice

Dogodek “Pripni si Ukrep!” uspel

31. 12. 2016
Forum prostovoljstva 2016Arhiv novice

Forum prostovoljstva 2016

31. 12. 2016
Glasuj za Mrežo MaMa!Arhiv novice

Glasuj za Mrežo MaMa!

31. 12. 2016

Leave a Reply

2 + 20 =